Mesačný výber noviniek, ktoré sú príliš triviálne, než aby dostali samostatný post.

Kopa futbalu: Spojené štáty práve žijú SuperBowlom a ak ste najväčší frajeri, tak budete počuť svoju pesničku cez prestávky. Switchfootu sa to podarilo. A ak ste ešte nevideli, tu je tiež nový klip:

 

 

Fanúšikovia JMMcMillana a jeho textov si snáď užili špeciálnu edíciu jeho albumu Borderland Sessions, kde sme si okrem hosťovských coverov jeho pesničiek mohli užiť aj vysvetľujúce obkecy. Pripravuje niečo ako pokračovanie o nových pesničkách a ak túžite, aby tam zaznela odpoveď aj na vašu otázku, pokojne mu tweetnite.

johnmark5.png

Detská worshipovka fil3 vypustila ďalší príjemný slnečný klip. Efšestkári zároveň hľadajú nových subscriberov, takže ak majú vašu pozornosť, kliknite si.

 

Campfest vypľul prvé mená na Campfest 2018. Znie to teda, akoby ešte mali prísť nejaké ďalšie. Nevravíme, že Graham Kendrick alebo R&R nepatria medzi headlinerov, ale ak naši milovaní rančeri dokážu prekonať svoj zvyčajný štandard, tak sa veľmi potešíme.

27625370_1690668767659256_3660099620487907183_o.jpg

Pri tých všetkých youtuboch sa nedá nepochváliť aj pomerne etablovaný GDZN Daily. V tom poslednom sme dostali okrem dátumu a názvu najbližšej konfery aj malý náznak niečoho veľkého.

 

 

 

Šétko.

Reklamy