Čo ste uplynulé dni zmeškali a teraz si to kliknete, lebo chlapci z KV poctivo celý mesiac zbierali matroš ako Dobšinský.

Chris Pratt káže na MTV

Hviezde marvelovských filmov a Jurassic World bola tento rok udelené ocenenie Generation Award od MTV. Chrisa už nejaký čas sledujeme a sme radi, že sa toho veľa nezmenilo, pretože v ďakovnom prejave okrem tipov, ako sa vysporiadať s dilemou som na párty a musím ísť na veľkú, spomenul tiež, že Boh je reálny a že naučiť sa modliť je užitočná vec. Good job.

28046372254_fe1ed4fb22_b-1024x683.jpg

Chvály z gdzn konfery na jútjubku

Čakali sme, čakali, či sa náhodou ešte nejaký exclusive materiál pre tých, ktorí ostali doma neobjaví, ale vyzerá to tak, že zatiaľ si musíme vystačiť s dvoma blokmi výdatného a celkom pekného worshipu. Espé a Brno Worship.

Dobré správy z Ruska

Prežehnať sa pred zápasom je vo futbale bežné, ale viac nás tešia športovci, ktorí citujú Bibliu! Napríklad taký Radamel Falcao, ktorý je na instagrame celkom jasný, aha napríklad tuto. Okrem IG ide bomby aj na ihrisku, takže ak nemáte komu fandiť, Kolumbia môže byť váš tím, zajtra hrá s Anglickom

falcao-1200x600.jpg

Bieber & reckless love

Ak si pamätáte na Coachellu a krátke instavidejká s Justinom, verte, že šikovní ľudia z nich stihli spraviť taký remix, že ani nevieš, kde sa to nahralo.

Kings Kaleidoscope v Európe

Ak milujete túto bandu zo Seattlu, máte veľa peňazí a nejdete na Pohodu, skúste tento víkend odbehnúť na sever. O rok snáď aj stredná európa.

Screen+Shot+2017-09-24+at+5.17.11+PM.png

Šétko.

Reklamy