Zbierka prachobyčajných noviniek, ktoré sa neoplatí písať osobitne.

YouVersion Biblia má 10 rokov

Najlepšia bibliová appka oslávila pred pár týždňami desaťročie. Vedeli ste napríklad, že na začiatku neboli žiadni kamaráti ani plániky? Krátky blog tu, videjko dolu.

Tvorcovia God’s Not Dead natočia film o záchrane thajských futbalistov z jaskyne

Začiatkom leta sme všetci napäto sledovali vyslobodzovaciu drámu, onedlho si budeme môcť pozrieť hneď niekoľko (!) celovečerákov, z toho jeden od tvorcov série God’s Not Dead alebo klasiky Fireproof. Filmári vopred hovoria, že nemusí ísť nutne o kresťanský film, stačí, že bude inšpirujúci. No – uvidíme.

thailand-soccer-5-rt-ml-180718_hpMain_4x3_992.jpg

Hymna na SDM 2019 Panama 

Už na P18tke sme mohli počuť slovenskú hymnu najbližších Svetových dní mládeže, tentokrát je aj pre vás. Klasická UPC-čkárska jazda se vším všudy, vrátane povinného folklórneho úvodu a harmonických fínt v závere.

Timothy s novým klipom

Slovenská stálica vypustila vonku ďalšiu hitovečku zo štúdia LifeTv, tentokrát zaujímavé podanie Rozsvieť a vstúp. Hľa:

Finger of God 2 trailer

Ak máte radi hardcore pentacostal tvorbu Darrena Wilsona, viete, že točí už dekádu a ako výročie pripravuje nový sequel. Tu je prvý trailer. Minimálne čínska podzemná cirkev vyzerá zaujímavo.

Noví Jesus Culture

Nuž a v závere – možno viete, možno nie, 31. augusta vypustí partička okolo Chrisa Quilalu nový živák Living with a fire. Tešiť sa môžete na známe tváričky, 12-minútové uctievačky i pár takýchto hopsačiek.

910I6NufklL._CR0,0,3840,2880_._SL1000_.jpg

KV out.

 

 

Reklamy